Akcesoria kuchenne - maselniczki, cukierniczki
Strona główna :. O nas

O nas

Po kilkunastu latach doświadczeń w kontaktach handlowych z różnymi producentami z terytorium Italii, od 2009 roku firma POLITALIA prowadzi dystrybucję i sprzedaż na rynek Polski  produktów oferowanych przez firmę ROBE DI CASA.
Występując na terenie Polski jako wyłączny partner włoskiej firmy: Robe di Casa
- uznanej w świecie producentów z branży artykułów do kuchni i na stół - chcemy stanowić przeciwwagę
dla chińskiej "tandety" zalewającej Polskę i Świat.

Idąc za wzorem kuchni śródziemnomorskiej oraz włoskim zwyczajom kuchennym i żywieniowym podkreślamy nieustannie, że ważne dla naszego zdrowia jest nie tylko to, "co jemy"
, ale również,  "z czego jemy".

Mając stałe, wypracowane kontakty handlowe z producentami włoskimi oraz uczestnicząc aktywnie w opiniowaniu trendów pojawiających się we wzornictwie, w swojej działalności skoncentrowaliśmy się na wyłącznej dystrybucji trzech uznanych i sprawdzonych marek: Biesse Casa, Robex i Snips.
Obie wymienione firmy od przeszło 25 lat wprowadzają na rynek całego świata przedmioty codziennego użytku cieszące się dużym uznaniem wśród osób prowadzących dom oraz klientów o wysublimowanych gustach.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie piękno i funkcjonalność zarówno w kuchni, jak i przy stole. Wiele oferowanych artykułów obok walorów funkcjonalnych stanowi również wspaniałą ozdobę naszej codziennej przestrzeni, nadając kuchniom, stołom i jadalniom niepowtarzalny włoski klimat.