Akcesoria kuchenne - maselniczki, cukierniczki
Strona główna :. Marka Robex

Marka Robex

Pełny katalog Robe di Casa (14 MB)
Na specjalne zamówienie sprowadzamy produkty, które nie znajdują się obecnie w ofercie POLITALIA.  Można je znaleźć w zalączonym katalogu. Z uwagi na to, że  w minionym roku nie dokonano aktualizacji katalogu  niektóre pokazane w nim produkty lub kolory mogą być również niedostępne. Weryfikację przeprowadzi firma Politalia.


Program rozwoju firmy "Robe di Casa" znajduje swój konkretny wyraz w nowym katalogu, czy to prezentując linie całkowicie nowe, czy też odnawiając produkty o wielkiej tradycji.
Z tego też względu nowy katalog "Biesse Casa" ukazał się pod znakiem: "odnowić się w tradycji".

Cała produkcja realizowana jest w Italii przy użyciu nowoczesnych technologii, z należytym respektem wobec obowiązujących norm w zakresie gwarancji jakości, zgodnie z normą ISO 9001, zapewniających przestrzeganie wysokich wymogów higieniczno-spożywczych.

Marki "Biesse Casa" i "Robex", które stanowią punkt odniesienia w branży artykułów do kuchni poprzez oryginalność kształtów i funkcjonalność powiązaną z estetyką i innowacyjnością form, przedstawione są w dwóch osobnych katalogach.

Rozdzielenie tych marek ma na celu podkreślenie ich różnych charakterystyk funkcjonalnych, połączonych jednak ze sobą poprzez ekskluzywność typowo włoskiego wzornictwa.

Stworzona sieć sprzedaży zapewnia stałe monitorowanie relacji z klientem w celu sprostania w jak najlepszy sposób wszystkim wymaganiom.

Logistyka zorganizowana na przestrzeni 5000 m2 zapewnia obsługę zamówień w krótkim czasie wraz z dostawą na cały świat.

Linia Venice Jest to linia produktów, w której zestawienie elementów Robex ze szkłem tworzy razem przedmioty eleganckie i wykwintne.
Linia 4season Linia, w której zgodnie z charakterystyką materiału Robex łączy się odporność i przejrzystość, prezentuje artykuły odznaczające się pięknem i funkcjonalnością.
Linia Design Linia o długiej tradycji, która została wzbogacona o nowe produkty potrafiące generować wokół siebie energię, emocje i atmosferę.