Akcesoria kuchenne - maselniczki, cukierniczki
Strona główna :. Marka Biesse Casa

Marka Biesse Casa

Pełny katalog Biesse (6 MB)
Na specjalne zamówienie sprowadzamy produkty, które nie znajdują się obecnie w ofercie POLITALIA.  Można je znaleźć w zalączonym katalogu. Z uwagi na to, że  w minionym roku nie dokonano aktualizacji katalogu  niektóre pokazane w nim produkty lub kolory mogą być również niedostępne. Weryfikację przeprowadzi firma Politalia.


Program rozwoju firmy "Robe di Casa" znajduje swój konkretny wyraz w nowym katalogu, czy to prezentując linie całkowicie nowe, czy też odnawiając produkty o wielkiej tradycji.

Z tego też względu nowy katalog "Biesse Casa" ukazał się pod hasłem: "odnowić się w tradycji".

Cała produkcja realizowana jest w Italii przy użyciu nowoczesnych technologii, z należytym respektem wobec obowiązujących norm w zakresie gwarancji jakości, zgodnie z normą ISO 9001, zapewniających przestrzeganie wysokich wymogów higieniczno-spożywczych.

Marki "Biesse Casa i Robex", które stanowią europejski punkt odniesienia w branży artykułów do kuchni poprzez oryginalność kształtów i funkcjonalność powiązaną z estetyką i innowacyjnością form, przedstawione są w dwóch osobnych katalogach.

Rozdzielenie tych marek ma na celu podkreślenie ich różnych charakterystyk funkcjonalnych, połączonych jednak ze sobą poprzez ekskluzywność typowo włoskiego wzornictwa.

Stworzona przez producenta sieć sprzedaży zapewnia stałe monitorowanie relacji z klientem w celu sprostania w jak najlepszy sposób wszystkim wymaganiom.

Logistyka zorganizowana na przestrzeni 5000 m2 zapewnia obsługę zamówień w krótkim czasie wraz z dostawą na cały świat.


Charakterystyka linii produktowych:

  • Linia pojemników hermetycznych Kappa, "oczko w głowie" produkcji firmowej, owoc technologii Made in Italy, jest ofertą stworzoną dla rynku coraz bardziej wymagającego w materii gwarancji spożywczo-higienicznych.
  • Linie z wyposażeniem kuchennym Trendy i Pin Up od zawsze cenione za swój wygląd, zostały zaproponowane w nowej - żywej i radosnej kolorystyce.
  • Linia tradycyjna "Classica", potwierdzony przykład elegancji i funkcjonalności, została uzupełniona o artykuły do śniadań.